CZ PODLAHY s.r.o.| VINYLOVÉ PODLAHY V DÍLCÍCH


  VINYLOVÉ PODLAHY V DÍLCÍCH

  Vinylové podlahy jsou současným celosvětovým trendem. Pro svou příznivou cenu, vysokou odolnost a snadnou údržbu zaujímají i na českém trhu nejvyšší příčky. Díky jedinečným a věrným dezénům jsou vinylové podlahy stále více oblíbenější. Vinylovou podlahu lze vybrat v dekoru dřeva, kamene, dlažby i netradičních moderních dekorů.

  Vinylové podlahy se vyrábějí v několika provedení: v tlošťce 2-3 mm pro nalepení na vyrovnaný podklad, v tloušťce 4-5 mm s vyfrézovaným zámkem pro pokládku bez lepení takzvaně na klik. V provedení na klik se vyrábí ještě na HDF desce (tl.10 mm) či na kompozitu.

  Veškeré vinylové podlahy jsou předurčeny pro široké využití jak v bytové výstavbě (i v koupelnách), tak v kancelářích, obchodech i jiných komerčních objektech. Velkou výhodou je, že pro svůj nízký tepelný odpor jsou velmi vhodné na podlahové vytápění. Nabízíme Vám možnost odborné pokládky krytin, v případě potřeby i návrhu a vyřešení podkladu. Výhodou při využití pokládky je snížená sazba DPH i na materiál, což znamená úsporu 6% z ceny. Zde si můžete vybrat ze škály námi nabízených vinylových podlah. Všechny máme u nás na prodejně vystavené:

   

  <<<  Kolekce vinylových podlah FLOOR FOREVER  >>>

  <<<  Kolekce vinylových podlah OBJECTFLOR  >>>

  <<<  Kolekce vinylových podlah QUICK STEP  >>>

  <<<  Kolekce vinylových podlah GERFLOR  >>>

   

  KATEGORIE